• https://www.facebook.com/yanginmalzemeleri
  • https://plus.google.com
  • https://twitter.com/URS_Yangin
Misyonumuz Vizyonumuz
Yangın Malzemeleri
Müşterilerimiz
Yangın Söndürme Sistemleri
Yangın Malzemeleri
Yangın Rekoru
Kalite Politikamız
Tüplü Yangın Dolabı
Şirket Profili
İtfaiyeci Bareti
 Yangın Malzemeleri Fiyat Listesi
Yangın Dolabı Çeşitleri
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.99026.0142
Euro6.82196.8493
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret132545
Takvim
Destek

Kiralık Vinç ve Kiralık Forklift hizmetini Kiralık Sepetli Vinç adresinden alabilirsiniz. Vinç kiralama hizmetleri Vinç Kiralama firmasından tüm İstanbul ilçe ve semtleri için alınabiliyor.

Kulaklı Zincir

Özel Zincir İmalatı

Sponsor Firmalar:

FimaWeb Sitesi
Emek Sağlıkwww.hastayataklari.co
Haskar Medikalwww.haskarmedikal.com
Radikal Medikalwww.radikalmedikal.com
Emek Yatakwww.hasta-yataklari.com
Hürriyet Medikalwww.hurriyetmedikal.com
Witra Havalı Yatakwww.havaliyatak.co
Yangın hortumu ve yangın dolabı tatbikatı yapıldı

Siirt Belediyesi İtfaiye ekipleri tarafından yangın tatbikatı yapıldı. Siirt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde düzenlenen tatbikat öncesi öğrencilere yangınların çıkış nedeni ile ilgili sunum veren Siirt İtfaiye Amiri Misbah Yılmaz, olası bir yangına karşı nasıl müdahale edilebileceğini anlattı.

Yılmaz, yangın anında meydana gelebilecek bir paniğin can ve mal kaybını artıracağını belirterek, "Yangın esnasında kişinin ilk olarak kendini kurtarması gerekir. Yangında yapılabilecek bir panik can kaybını artırabileceğinden dolayı sağduyulu olunmalıdır. Evde, okulda veya iş yerinde yangın söndürme tüpü bulundurulmalı, bu tüplerin çalışıp çalışmadıkları mutlaka kontrol edilmelidir. Yanıcı maddeleri kaloriferden uzak tutmalıdır. Yangın merdiveni ve yangın acil çıkış kapılarını daima açık tutulmalı, yangına karşı uyarıcı duman detektörü edinmeliyiz. 110 itfaiye ve 112 acil servis ambulansın telefon numaralarını mutlaka hafızada tutularak bu konuda bilinç oluşturulmalıdır." dedi. 

Daha sonra uygulamaya geçilerek hastane bahçesinde sembolik olarak yangın çıkarılarak ekipler tarafından su ve yangın söndürme cihazlarıyla müdahale edildi. Etkinlik, yaygının çıkış anında hastanede bulunan hastaların tahliyesi yapılırken, yaralı bir hastaya nasıl müdahale edileceği uygulamalı olarak gösterilmesiyle sona erdi. CİHAN

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
3009 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın