• https://www.facebook.com/yanginmalzemeleri
  • https://twitter.com/URS_Yangin
Misyonumuz Vizyonumuz
Yangın Malzemeleri
Müşterilerimiz
Yangın Söndürme Sistemleri
Yangın Malzemeleri
Yangın Rekoru
Kalite Politikamız
Tüplü Yangın Dolabı
Şirket Profili
İtfaiyeci Bareti
 Yangın Malzemeleri Fiyat Listesi
Yangın Dolabı Çeşitleri
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.50437.5344
Euro8.95808.9939
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam67
Toplam Ziyaret212285
Takvim
Önerilen Siteler

Yangın Hortumu Fiyatları

Yangın Hortumu Fiyatları

Ateş, birçok madde karşısında oldukça kuvvetli tahriş gücüne sahiptir. Yakıcı özelliklere sahip olan ateş, ciddi yangınlara neden olarak bir anda her şeyi küle çevirir. Bunun için özellikle okul ve resmi kurum gibi insanların toplu bulunduğu yerlerde, yangına karşı özel tedbirler zorunlu hale gelmiştir. Yangın köşesi olarak bilinen bu köşelerde, yangın hortumu fiyatları kategorisinde satışa sunduğumuz ürünler de bulunmaktadır. Yıllarca bekleyen ve çürümeyen bu hortumlarla, yangına ilk müdahalede başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Bez ve kauçuk hortumların tesisat girişleri ve suyun çıkış bölümleri, özel aparatlarla desteklenmiştir. Bu aparatlar standarttır ve kullanımı oldukça kolaydır.

Anında Müdahale

Her yangın için en büyük sorun anında müdahaledir. Anında müdahale yapabilmek için, pratik kullanımlı hortumlar gerekir. Bu hortumlar bezdir ve kolaylıkla rulo haline getirilebilir. Rulo haline getirilebilen bu ürünler, yangın hortumu fiyatları kategorisinde satılmaktadır. Kargo seçenekleriyle adrese teslim edilen bu ürünlerimiz, uzun yıllar kullanılabilir. Resmiyette belirlenen renklerle desteklenen bu ürünler, yangın hortumu fiyatları sektöründe, en çok tercih edilen ürünlerdir. Kırmızı renk, itfaiyenin rengidir. Genellikle kırmızı renk tercih edilmektedir. Ancak bizde beyaz renk de bulunmaktadır. Bez olan bu ürünlerin uzun ömürlü özellikleri nedeniyle, kullanım problemi meydana gelmemektedir.

Kolay Kullanımlı Tasarım

Yangınlara zamanında müdahale edilmediği zaman, ciddi maddi hasar meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda yapılması gereken en önemli işlem, hızlı müdahaledir. Tatbikatlar bu açıdan önemlidir. Yüksek su debisini meydana getirebilen yangın hortumlarıyla, ciddi yangınlar kolaylıkla engellenmektedir. Yıllarca deforme olmadan saklanabilen bu ürünlerimiz, yangın hortumu fiyatları kategorisinde, yangın dolaplarıyla birebir uyumlu özelliklere sahiptir. Yangın tesisatı ile uyumlu özellikleriyle tercih edilen bu ürünlerimiz, çürümez, paslanmaz ve yırtılmaz özellikleriyle tercih edilmektedir. Ateş söndürüldükten sonra su tamamen süzülür ve Bu süzme işleminin ardından kolaylıkla rulo halinde sarılabilir.

Dolaplarla uyumlu olanlar da, dolaplardaki rulo kısmına sorunsuz bir şekilde sarılmaktadır. Yangın hortumu fiyatları kategorisindeki ürünlerimizi, acil olarak kullanabilirsiniz. Acil ve etkili müdahale için, bu müdahaleyi kolay bir şekilde gerçekleştirecek olan malzemeler tercih edilmelidir. Yangın söndürme işlemlerinin kolay bir şekilde gerçekleşmesi için, firmamızın yangın hortumu fiyatları çerçevesinde satışa sunduğu ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Yangın Hortumu


Yorumlar - Yorum Yaz