• https://www.facebook.com/yanginmalzemeleri
  • https://twitter.com/URS_Yangin
Misyonumuz Vizyonumuz
Yangın Malzemeleri
Müşterilerimiz
Yangın Söndürme Sistemleri
Yangın Malzemeleri
Yangın Rekoru
Kalite Politikamız
Tüplü Yangın Dolabı
Şirket Profili
İtfaiyeci Bareti
 Yangın Malzemeleri Fiyat Listesi
Yangın Dolabı Çeşitleri
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.44727.4771
Euro8.97059.0065
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret211949
Takvim
Önerilen Siteler
Yangın Dolabı 30 Metre Hortumlu

Hızlı ve pratik bir şekilde çıkan yangını engellemek için, yangın köşesi malzemelerinin tam olması gerekir. Yangındaki en önemli malzeme şüphesiz yangın hortumudur. Bu hortumun arızalı olması, delik veya kopuk olması, ciddi yangınlarda büyük zarara neden olur. Yangın dolabı 30 metre hortumlu ürünler, su tesisatı ile uyumludur. Hortumun özel bir teknikle sarılmaktadır. Dolaba tam olarak sığan bu hortum, hızlı bir şekilde çekildiği zaman hemen kullanılabilir. Yangın dolabı 30 metre hortumlu ürünlerinde istediğiniz kullanım özelliklerini bulabilirsiniz.

Yangın Prosedürüne Uygun

Kullanım özellikleri bakımından aradığınız özellikleri bir araya getiren bu ürünler, statik boya özelliklerine sahiptir. Prosedüre uyan tasarımlarımız sağlam ve ısıya dayanıklıdır. Yangın dolabı 30 metre hortumlu ürünlerle, zamanında müdahale çok daha kolay hale gelecektir. Tek kapılı, çift kapılı, sulu sistem, çatılı, safari tipi ve polyester özellikleriyle satışa sunulan bu ürünlerimiz, kolay sipariş özellikleriyle gönderilmektedir. Yangın dolabı 30 metre hortumlu ürünlerimizdeki kolay kullanım özellikleri, istediğiniz teknik özellikleri bir araya getirebilmektedir.

Görsel Özellikler

Yangın malzemeleri kırmızı renkte üretilmektedir. İnsanların toplu şekilde yaşadığı yerlerde, yangına ilk müdahale araçlarının bulundurulması, resmi prosedürle zorunlu hale getirilmiştir. Su tesisatına bağlanan ve hızlı kullanım özellikleriyle anında yangına müdahale edebilmek için, yangın dolabı 30 metre hortumlu ürünler tercih edilmektedir. Bu kategoride yapacağınız bütün alımlarda, firmamız uygun satış avantajlarını sizler için gerçekleştirmektedir. Yangın dolabı 30 metre hortumlu kategorisindeki bütün ürünlerimiz, duvara montajlanması çok kolaydır. Esnemeyen kapak, ve dayanıklı dış kısım, bu ürünün kalitesini ortaya koymaktadır.

Yüksek sıcaklık ve şiddetli soğuklar, kırılmalara neden olmaktadır. Birinci sınıf malzemeden üretilen ve elektro statik boya ile renklendirilen bu ürünlerimiz, uzun yıllar rahat kullanıma sahiptir. Yangına müdahale etmek için, hızlı, pratik ve etkili bir şekilde müdahale, bu kategoride oldukça önemlidir. Yangın dolabı 30 metre hortumlu malzemenin kolay ve etkili kullanım özellikleri, istediğiniz çözümleri kısa zamanda gerçekleştirecektir. Hızlı ve etkili kullanım özellikleriyle tercih edilen yangın dolabı 30 metre hortumlu ürünler, darbelere karşı dayanıklıdır. Bulunduğu mekana uyum sağlayan ve fazla yer kaplamayan ürünümüz, estetik tasarımlarla üretilmiştir.

  
629 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın