• https://www.facebook.com/yanginmalzemeleri
  • https://twitter.com/URS_Yangin
Misyonumuz Vizyonumuz
Yangın Malzemeleri
Müşterilerimiz
Yangın Söndürme Sistemleri
Yangın Malzemeleri
Yangın Rekoru
Kalite Politikamız
Tüplü Yangın Dolabı
Şirket Profili
İtfaiyeci Bareti
 Yangın Malzemeleri Fiyat Listesi
Yangın Dolabı Çeşitleri
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.44727.4771
Euro8.97059.0065
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret211949
Takvim
Önerilen Siteler
Yangın Hortumu Çeşitleri

Pvc, kauçuk ve bez malzemeden üretilen yangına özel hortumların kullanım özellikleri tam olarak bilinmelidir. Tatbikat bu kategoride önemlidir. Yangın hortumu çeşitleri kategorisindeki ürünlerimiz, istediğiniz etkili görselliği sizler için pratik bir şekilde hazırlamaktadır. Dayanıklı, çürümeyen, deforme olmayan ve resmi prosedüre göre renklendirilen bu ürünler, firmamızın uzmanlık alanına girmektedir. Yangın hortumu çeşitleri kategorisinde bez ve kauçuk hortumları sizler için özel olarak hazırlamaktayız.

Dayanıklı ve Etkili

Hiç kimsenin arzu etmediği yangınlar, başımıza geldiği zaman, can ve mal kaybına karşı ciddi bir mücadele veririz. Çok şiddetli yangınlarda, daha önceden hazır bulunan yangın hortumu çeşitleri, istediğiniz etkiyi kolaylıkla gerçekleştirmektedir. Kullanımı kolay olan ve rulo şeklinde sarılabilen bu ürünler, dolap çalışmalarına uyum sağlamaktadır. Sulu sistem yangın dolaplarıyla uyumlu hortumlar, firmamızın özel üretim kategorisine girmektedir. Yangın hortumu çeşitleri, su tesisat montajı ve suyun tazyikli gönderen özel aparatı ile kolay kullanım özelliklerine sahiptir.

Sokaklardaki yangına özel hazırlanan vanalarla uyumlu özelliklere sahip hortumlarımız, bütün yangın olaylarında, söndürme araçları ile birebir uyumludur. Resmi prosedüre göre hazırlanan ve üretilen bu ürünler, yangın köşesi uygulamalarına uyumlu kullanım özelliklerine sahiptir.

Yangın Problem Değil

Yangına tedbir almak, en önemli konudur. Bu nedenle yangın söndürme cihazları çoğu yerde zorunludur. Büyük yangınlarla mücadele için tüpler yeterli gelmez. Bunun için su tesisatına bağlı olan özel yangın hortumu çeşitleri kategorisindeki ürünler gerekir. Bu ürünlerin kullanımı çok kolaydır ve uyumlu özellikleriyle tercih edilmektedir. Hava koşullarının çürütücü, bozucu ve benzeri olumsuz etkilerine karşı, yangın hortumu çeşitleri oldukça pratik çözümler meydana getirebilir. Teknik özellikleriyle tercih edilen bu ürünler, söndürme işlemlerinde hızlı bir şekilde açılır ve yüksek su debisi sağlamak suretiyle yangının kısa sürede sönmesini sağlar. Kalın yapısı nedeniyle, tercih edilen ürünler içerisinde yer almaktadır.

Yangın köşesi belki yıllarca kullanılmaz ama yıllarca çürümeden kalabilecek malzemelerle yangın köşesi her zaman hazır olmalıdır. Bu ürünlerden biri de yangın hortumları kategorisindeki ürünlerimizdir. Kargo seçenekleriyle kısa zamanda adresinize gönderebiliriz. Bez ve kauçuk yangın hortumlarımızla, yangına zamanında müdahale etmek çok daha kolay olacaktır.

  
630 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın