• https://www.facebook.com/yanginmalzemeleri
  • https://twitter.com/URS_Yangin
Misyonumuz Vizyonumuz
Yangın Malzemeleri
Müşterilerimiz
Yangın Söndürme Sistemleri
Yangın Malzemeleri
Yangın Rekoru
Kalite Politikamız
Tüplü Yangın Dolabı
Şirket Profili
İtfaiyeci Bareti
 Yangın Malzemeleri Fiyat Listesi
Yangın Dolabı Çeşitleri
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.39337.4229
Euro8.99819.0341
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam74
Toplam Ziyaret208707
Takvim
Önerilen Siteler

Yangın Malzemeleri

Yangın Malzemeleri, Yangın Hortumu ve Yangın Dolabı

Yaklaşık 10 yıldır yangın söndürme malzemeleri, teknik hırdavat malzemeleri pazarlama ve satışını gerçekleştiren URS Yangın, aşağıda listelenen malzemeleri de ürün yelpazesine dahil ederek sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Yüksek kalite ve düşük maliyet politikasından hiçbir zaman vazgeçmemiş olan firmamız, yurtiçi piyasasında gerekli başarıyı sağladıktan sonra yurtdışı piyasasına da açılarak ithalatçı ve ihracatçı statüsüne ulaşmayı başarmıştır. 

URS Yangın, kurulduğu günden bu yana yangın söndürme sistemleri ve tennik hırdavat malzemeleri alanında Türkiye ve yurt dışı sektörde kendini kanıtlamış ve güvenilir statüde ki firmalardan biri olma ayrıcalığını taşımaktadır. URS Yangın, Türkiye'nin ve dünyanın farklı noktalarında toptan ve perakende satışları ile tüketiciyle buluşmaktadır. Kaliteye odaklanan ve yenilikçi yaklaşımı benimsemiş olan URS Yangın, yangın söndürme malzemeleri ve teknik hırdavat malzemeleri alanında tanınan bir firma konumunda yer almaktadır.

Firmamızın yurt içi ve yurt dışı piyasada satış ve pazarlamasını yaptığı ürünlerden bazıları şunlardır: Yangın dolabı, yangın vanaları, yangın lansı, yangın rekorları, yangın hortumu, yangın tüpleri, yangın malzemeleri, klepe, çekvalf, fittings malzemeleri, iş güvenliği, gemi ve fabrika malzemeleri, sanayi su hortumları, teknik hırdavat malzemeleri, yüksek ısı izolasyon malzemeleri.


Yorumlar - Yorum Yaz